Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://reklamowegifty.pl.

Zbierane dane osobowe

Dane osobowe które zbieramy to:
a) Przekazane w formularzu komentarza:
– Imię,
– Adres e-mail,
b) Adres IP,
c) Podpis przeglądarki

Do czego wykorzystujemy dane osobowe

Zbierane przez nas dane osobowe są wykorzystywane w celu pomocy w wykrywaniu spamu w komentarzach na naszej stronie internetowej.

Hash adresu e-mail

Anonimizowany ciąg znaków (Hash) wygenerowany na podstawie adresu e-mail może być przesyłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia, czy jest on używany.
Polityka Prywatności usługi Gravatar jest dostępna pod adresem.

Po zatwierdzeniu komentarza, Twój obrazek profilowy będzie widoczny publicznie w kontekście Twojego komentarza.

Media

Zarejestrowani użytkownicy, którzy wgrywają obrazy na witrynę, powinni unikać przesyłania obrazów z tagami EXIF lokalizacji. Pełne dane lokalizacyjne zawarte w obrazkach na stronie mogą być pobrane i odczytane przez odwiedzających.

Osadzone treści

Artykuły na tej stronie mogą zawierać osadzone treści, takie jak filmy, obrazki, artykuły itp. Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do odwiedzenia bezpośrednio konkretnych witryn.

Ciasteczka

Witryna może zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek oraz dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia w celu monitorowania Twoich interakcji z osadzonym materiałem. Dotyczy to także śledzenia Twoich interackji z osadzonym materiałem, jeśli masz konto i jesteś zalogowany(a) na tej witrynie.

Resetowanie hasła

W przypadku zażądania zresetowania hasła, Twój adres IP zostanie dołączony do wysyłanej wiadomości.

Przechowywanie komentarzy

Treść komentarzy oraz metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i automatycznie zatwierdzać kolejne komentarze bez konieczności każdorazowej moderacji.

Dane osobowe użytkowników

Dla użytkowników, którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone do profilu. Każdy użytkownik ma prawo wglądu, korekty oraz usunięcia swoich informacji osobistych w dowolnej chwili (z wyjątkiem nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Ta polityka prywatności została przygotowana, aby zapewnić klarowne wyjaśnienie sposobu gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych odwiedzających naszą stronę internetową. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem informacji kontaktowych dostępnych na stronie.