Jaki długopis reklamowy z logo wybrać?

Długopisy z logo

Reklamowy długopis z logo firmowym to pierwszorzędny produkt promocyjny, za pomocą którego będziesz mógł skutecznie wpłynąć na rozwój marki i kształtowanie jej pozytywnego wizerunku w oczach klienta. Promocyjny długopis z grawerem to must have każdego przedsiębiorcy, ucznia, studenta czy pracownika biurowego. Odpowiednie narzędzie do pisania gra główną rolę podczas
prostych codziennych czynności, w pracy czy szkole.


Zatem, czym charakteryzują się różne wersje długopisów i który wybrać jako wartościowy upominek? Czytaj, a znajdziesz odpowiedź.

Długopis z logo jako praktyczny prezent

Jednym z najpopularniejszych i skutecznych sposobów promocji i budowania rozpoznawalności marki jest korzystanie z gadżetów reklamowych, w tym przypadku jest to długopis z grawerem.
Wybór odpowiedniego długopisu reklamowego z logo to kluczowy krok na drodze do pozyskania nowych interesantów i klientów. Przy wyborze długopisu należy wziąć pod uwagę cel kampanii, jakość i trwałość narzędzia, możliwość personalizacji, budżet oraz dodatkowe funkcje gadżetu.
Dobrze dobrany długopis reklamowy przyniesie korzyści Twojej marce, zwiększy jej rozpoznawalność i zyska sympatię pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych!

Dlaczego warto zamawiać długopisy z logo

Zamawianie długopisów z logo ma wiele korzyści dla firm, które prowadzą własne kampanie marketingowe. Długopisy reklamowe są codziennie używane przez odbiorców, a każdorazowe użycie długopisu z grawerem przypomina im o Twojej marce i skłania do skorzystania z oferty ponownie.
Długopis to przede wszystkim mobilny nośnik reklamy, gdyż posiada go znaczna ilość
współpracowników poza miejscem pracy, co dodatkowo skutkuje dotarciem do kolejnych potencjalnych klientów!

Poza tym, koszty długopisów reklamowych nie są szczególnie wysokie, przez co sporo
przedsiębiorstw może sobie pozwolić na skuteczne upominki w takiej właśnie formie.

Długopis z grawerem – reprezentant marki

Grawer jest niezwykle trwałą metodą nadruku i doskonale nadaje się do znakowania metalowych i drewnianych gadżetów. Wykonanie te charakteryzuje się estetycznym
i eleganckim wyglądem. Dzięki wysokiej precyzji możliwe jest wypalenie również drobnych elementów, za pomocą czego na długopisie reklamowym możesz umieścić nazwę firmy, logo bądź inicjały. Długopis z grawerem to genialny prezent firmowy, który sprawi, że będziesz prezentował się profesjonalnie i z klasą.
Może służyć jako długopis na maturę, prezent dla szefa lub długopis reklamowy
do podpisywania dokumentów.

Reklamowy długopis żelowy – ciekawe kolory wkładów

Kolorowy wkład długopisu żelowego może być zachętą do jego posiadania.
Odbiorcy często lubią testować różne długopisy i kolory tuszu by sprawdzić, jak pisze się nim na papierze. Może to wpłynąć na pozytywne doświadczenie użytkowania,
a jednocześnie zachęcić do współpracy z Tobą. Postaw na wysokiej jakości długopis żelowy, a trafi on do swoich wielbicieli.

Wielofunkcyjny długopis z logo

Różne długopisy reklamowe oferują różne dodatkowe funkcje, takie jak końcówka do ekranów dotykowych, wskaźnik laserowy, lampka czy linijka. Wybierz te, które najlepiej pasują do Twojej grupy docelowej, oraz które najbardziej zwiększą efektywność pracy w Twojej firmie.


Tutaj znajdziesz więcej propozycji wielofunkcjonalnych długopisów z logo.

Niecodzienne modele długopisów reklamowych

Długopis strzykawka, długopis ściąga lub tubka to propozycje długopisów reklamowych o niespotykanym design’ie – nie oznacza to jednak, że nie są pożądane w celach marketingowych i promocyjnych. Wręcz przeciwnie! Oryginalne długopisy reklamowe znajdują swoje zastosowanie jako upominki w wielu branżach, by zachęcać klientów w każdym wieku. Zarówno dzieci jak i dorośli skuszą się na długopis ściągę, strzykawkę, tubkę czy długopis z funkcją spray’a.

Nie daj się nudzie i wybierz coś nowoczesnego!

Warto postawić na sprawdzone produkty reklamowe i akcje promocyjne, które przynoszą zamierzone cele. Zabierz ze sobą długopisy z logo na różne eventy, spotkania i organizowane w okolicy imprezy, by wypromować swoją działalność. Gadżety do pisania używane są codziennie, więc nie musisz martwić się o brak zainteresowania nimi. Szybko znajdziesz chętnych!

<- Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *