Akcesoria reklamowe z nadrukiem jako zachęta do uprawiania sportu

Kobieta rozciągająca się przed wykonywaniem ćwiczeń

Uprawianie sportu na świeżym powietrzu, wbrew pozorom, cieszy się uznaniem nie tylko wśród profesjonalnych sportowców, ale również wśród amatorów sportu – głównie w celach rekreacyjnych. Akcesoria reklamowe z nadrukiem pozwolą Ci wypromować swoją markę i budować wizerunek aktywnego, troszczącego się o klientów oraz pracowników. Niezależnie od tego, jaką formę aktywności preferują Twoi klienci, pewne typowe dla zdrowego stylu życia produkty, z pewnością sprawdzą się jako upominki wielokrotnego użytku!
Kluczową kwestią, która decyduje o ich wartości z reklamowej perspektywy, jest przydatność.

Akcesoria reklamowe z nadrukiem – użyteczność

Użyteczność danego przedmiotu sprawia, że użytkownik się do niego przywiązuje i często wykorzystuje go do różnego rodzaju aktywności. Ludzie i pracownicy Twojej firmy z pewnością interesują się aktywnym trybem życia, a nawet, jeśli nie, to warto obudzić w nich ochotę do dbania o swoje zdrowie. Pamiętaj, w zdrowym ciele zdrowy duch! Aby realizować się na tej płaszczyźnie, potrzebujesz przede wszystkim odpowiedniego asortymentu i wysokiej jakości nadruków. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Kto może reklamować się za pomocą gadżetów sportowych z nadrukiem?

Sport to zdrowie, dlatego z każdej strony można usłyszeć głosy dotyczące aktywnego spędzania czasu. Chętnie używane akcesoria sportowe nie są tworzone i dedykowane wyłącznie branżom sportowym, siłowniom czy sklepom z artykułami sportowymi. Każda marka, która świadczy profesjonalne usługi i troszczy się o swoich klientów, pracowników czy kontrahentów może stać się promotorem zdrowego trybu życia!
Gadżety sportowe z logo to idealne narzędzie marketingowe każdej marki i różniących się od siebie branż. Nie musisz być właścicielem siłowni lub klubu fitness, by reklamować się za ich pośrednictwem. Ba! Pracownicy biura rachunkowego lub osoby wykonujące pracę zdalną wręcz Ci za nie podziękują!
Oferta akcesoriów sportowych skierowana jest dla:

 • klubów fitness i siłowni,
 • biur rachunkowych,
 • szkół i uczelni,
 • banków,
 • firm informatycznych,
 • pracowników gastronomii i hotelarstwa,
 • drużyn sportowych,
 • organizacji charytatywnych,
  a także wielu innych branży!

Korzyści dla pracowników

Pracownicy to najważniejszy kapitał każdej firmy, dlatego ich dobre samopoczucie
i zdrowie powinny być priorytetem! Aktywny tryb życia przekłada się na poprawę kondycji fizycznej, wzrost energii i wydajności w pracy, a także na redukcję stresu
i zwiększenie zadowolenia z własnych rezultatów. Inwestycja w zdrowie pracowników to inwestycja w sukces firmy. Pozytywny klimat podczas pracy i zadbany personel będą również przyciągać nowe talenty i umacniać markę na rynku. Odwdzięczą się
za Twoją troskę!

Korzyści dla ogólnego dobra firmy

Pracodawcy mają tutaj kluczową rolę do odegrania, inspirując i zachęcając swoich pracowników do podejmowania zdrowych nawyków. Promowanie aktywnego trybu życia w firmie nie tylko wpłynie korzystnie na zdrowie pracowników, ale również przyczyni się do budowy pozytywnego wizerunku firmy, jako pracodawcy troszczącego się o swoich ludzi. Ponieważ jest na nim naniesiony nadruk z logo lub innymi symbolami bądź treściami promującymi markę, właściciel ma z nimi regularny kontakt i choćby podświadomie zaczyna je dobrze kojarzyć.

Jakie wybrać akcesoria reklamowe z logo?

Różnorodność produktów dostępnych umożliwia dokonanie najlepszego wyboru. Proponujemy nie tylko reklamowe gadżety sportowe uniwersalne, takie jak opaski
i mierniki aktywności. Pamiętamy również o gadżetach dla zawodowców i pasjonatów konkretnych sportów. Zapaleni biegacze z pewnością docenią jakościowy pasek do biegania. Wewnątrz pomieścić można portfel i telefon. Wśród akcesoriów dla biegaczy i rowerzystów polecane są także opaski na rękę z pokrowcem na smartfon, ściągacze, chłodzące opaski na głowę czy ręczniki chłodzące w butelce.
Dla miłośników fitness i siłowni proponujemy między innymi wałki i gumy do ćwiczeń, zestawy do gimnastyki, skakanki cyfrowe, ręczniki w etui, maty do ćwiczeń i jogi. Butelki, bidony, torby sportowe to akcesoria, których potrzebuje każdy.
Najpopularniejsze akcesoria sportowe:

 • bidony na wodę,
 • nerki sportowe z zapięciem w pasie,
 • polary i kurtki,
 • lampki rowerowe i czołowe do biegania,
 • koszulki z logo,
 • bransoletki fitness i zegarki mierzące aktywność,
 • etui do telefonu z uchwytem rowerowym,
 • karimaty, maty i klocki do jogi,
 • skakanki i hula hop,
 • czepki do pływania i stoper,
 • zestaw kijków do chodzenia,
 • zestaw taśm do ćwiczeń,
 • rakietki do gry w tenisa i badmintona,
 • pompki do roweru,

  Asortyment ten z nadrukiem znajdziesz tutaj:
  logociuch.pl
  logopisy.pl
  odlotowetorby.pl

Sportowe gadżety reklamowe dla dzieci

Oprócz odzieży w ofercie mamy także gry i gadżety sportowe, które zachęcą Twoje dziecko do aktywności fizycznych:

 • gwizdki,
 • dmuchane piłki
 • rakietki do tenisa ,
 • zestaw do badmintona,
 • składane butelki,
 • bidony i butelki sportowe,
 • torby i plecaki.

Gadżety dla kibica i fanów sportu

Te są szczególnie potrzebne, a wręcz niezbędne, gdy wszyscy zbierają się wspólnie przed telewizorem lub udają się na stadion, by kibicować swoim ulubionym drużynom podczas meczu! Nic więc dziwnego, że wiele mniejszych i większych marek wykorzystuje ten moment, by zwiększyć swoją rozpoznawalność i powiązać swoją firmę z pozytywnymi emocjami, jakie towarzyszą nam wszystkim podczas wielkich wydarzeń sportowych. Wybierz gadżety takie jak klaskacz w kształcie ręki, łapka klekotka, trąbka, gwizdek, brelok do kluczy lub worek w kształcie piłki. Nie zapomnij także o piłkach do gry i długopisach z figurką, które warto wręczać jak upominek. Popularne jest także wykonywanie specjalnych malowideł na twarzy, np. namalowanie flagi. Będzie to możliwe za pomocą specjalnego zestawu do malowania, dostępnego w naszej ofercie. Gadżety dla kibica to świetny sposób na okazanie swojego zamiłowania do sportu i zespołu. Niezależnie od tego, czy kibicujesz na trybunach, czy oglądasz rozgrywki w domowym zaciszu, odpowiednio dobrany gadżet wzmocni Twoje przesłanie i uczucia!

Jakość i perfekcyjnie wykonany nadruk na akcesoriach i gadżetach sportowych

Gdy chodzi o znakowanie to warto postawić na wyrazistość. Dużą popularnością cieszą się mocne barwy, dobrze skontrastowane z tłem. Jeśli Twój projekt wciąż nie jest gotowy lub brakuje Ci pomysłów – skontaktuj się z nami, a graficy zajmą się resztą! Przygotują spersonalizowaną wizualizację, co pozwoli podjąć ostateczną decyzję w zakresie projektu, formy i rozmiaru znakowania!
Po ofertę z zastosowaniem różnych metod znakowania, takich jak na przykład: sitodruk, tłoczenie, tampodruk, grawer laserowy, haft, sublimacja zapraszamy tutaj:
logociuch.pl
logopisy.pl
odlotowetorby.pl

Akcesoria reklamowe z nadrukiem – jaki rodzaj znakowania wybrać?

W opisie każdego z produktów przedstawiamy możliwe sposoby znakowania do wyboru. Metody dobieramy względem rodzaju surowca podstawy. Wynika to z naszej dbałości o jakość gadżetów, z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zwłaszcza gadżety sportowe muszą odznaczać się wysokim poziomem wytrzymałości.

Akcesoria reklamowe z nadrukiem jako zachęta do uprawiania sportu – według nas to strzał w dziesiątkę!

<- Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *